Meža ABC

Nav komentāru

Mēs, 5.a klase, piedalījāmies ikgadējā pasākumā “Meža ABC”. Šajā pasākumā bija vairākas  pieturas. Pirmā pietura bija “Klusums mežā ”. Mums bija jāsēž vai jāguļ uz koka dēļiem 3 minūtes. Nedrīkstējām runāt, bija jāieklausās mežā. Otrajā pieturā “Ugunsdzēsējs” bija jāšauj ar ūdens strūklu pa pudelēm.Trešā pietura “Trāpīgais mednieks” bija labiem tēmētājiem, jo ar gaisa šauteni bija jāsašauj 3 mērķi. Visinteresantākā pietura bija “Izdzīvošana mežā”. Sejas nokrāsojām 2 krāsās- zaļā un melnā un taisījām torni no koka klučiem. Pavisam bija 7 pieturas. Mums ļoti patika darboties. Pēc pasākuma saņēmām sertifikātu un bijām priecīgi, jo labi pavadījām dienu mežā, svaigā gaisā.

Informāciju sagatavoja 5.a klases skolnieks Renārs Pupurs.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.903123260020383&type=3

Komentāri nav atļauti.