Mūsu mazais pārgājiens

Komentāri ir izslēgtiMūsu mazais pārgājiens

IMG_4977

Zemkopības ministrijas rīkotā konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” ietvaros 5 .a klase 24.septembrī devās izpētes ekskursijā uz z/s “Kamemes”, lai apzinātu koka mūsdienīgos un daudzfunkcionālos izmantošanas veidus.

Mūs laipni sagaidīja z/s “Kamenes” saimnieks Ivars Grundmanis, kurš pastāstīja un parādīja, ar ko nodarbojas SIA “Taku meistars”. Bija iespēja vērot, kā strādā kokzāģētava, redzēt kādas masīvkoka mēbeles tiek gatavotas atpūtas vietām un dabas takām. Uzzināt, kur tās ir uzstādītas visā Latvijas teritorijā. Mēs Skrundā varam apskatīt izveidoto skatu laukumu pilskalnā, lapeni pie Skrundas muižas.

Pēc izzinošās daļas atpūtāmies gan spēlējot no koka izveidotās spēles, gan izstaigājot izveidoto meža taku, gan laižoties pa trosu ceļu.

Paldies “Kameņu “saimniekam iespaidiem bagāto dienu!

5.kl.audz. Inguna Bloka

IMG_5004

Komentāri nav atļauti.