Mūsu skolā domā par karjeras izglītību

No 1. līdz 4. martam, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 18. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2012”, kas vienuviet ļāva iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.

Izstādē piedalījās vairāk nekā 140 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Krievijas, Igaunijas, Francijas, Vācijas, Kanādas, Dānijas, Somijas, Lielbritānijas, Izraēlas un Nīderlandes.  Apmeklētāji varēja iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām, kā arī dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Izstādi apmeklēja mūsu skolas 12, 11.kl.skolēni.  Bibliotekāre no izstādes mājā pārveda jaunus informatīvos materiālus, ko jebkurš interesents var apskatīt skolas bibliotēkā.

Mācību gada laikā skolā tiek veikti karjeras izvēles testi, notiek  tikšanās ar dažādu izglītības iestāžu pārstāvjiem. Piemēram, februāra  beigās bibliotekā ar 11.,12.kl. skolēniem tikās Liepājas universitātes pārstāvji, 5.martā 9.kl.skolēni tiekas ar Rīgas uzņēmējdarbības tehniskās vidusskolas Kuldīgas filiāles pārstāvi.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.