Novada skatuves runas konkurss

​Šā gada 5.martā norisinājās Skrundas novada skatuves runas konkurss “Šo pašu svētāko tu neaizmirsti”. Tajā piedalījās seši Skrundas vidusskolas skolēni no 1. līdz 8.klasei.

1.klašu grupā vienīgā novadā piedalījās 1.b klases skolniece Agnese Babre.
2.-3. klašu grupā piedalījās 3.b klases skolnieces Marta Hartmane- 1.vieta un Enija Rusakova- 3.vieta.
4.-6.klašu grupā piedalījās 4.b klases skolniece Alise Zīrupa un 5.b klases skolniece Karlīna Druvaskalna, kura ieguva 3.vietu.
Savukārt, 7.-9.klašu grupā vienīgais novadā piedalījās mūsu skolas 8.b klases skolnieks Kristers Krists Rudzroga.
Paldies skolotājam Aldim Zalgauckim par ieguldīto darbu. Paldies skolēniem par uzdrīkstēšanos un vecākiem par atbalstu.

Informāciju sagatavoja ​​Skrundas novada interešu izglītības metodiķe Una Blūma.

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.