Novada sporta sacensības 4.-5.klašu skolēniem

IMG_3064

Š.g. 20.janvārī notika Skrundas novada sacensības sporta stafetēs 4.-5.klašu skolēniem.

Skrundas novada sacensības stafetēs 4.-5. klasēm 20.janvāris 2011.g.

Skolu vērtējumā:

1.vieta – Skrundas vidusskola,

2.vieta – O.Kalpaka Rudbāržu pamatskola,

3.vieta – Nīkrāces pamatskola.

Komandu vērtējumā:

Skrundas vidusskola  (5.klase) – I vieta,

O.Kalpaka Rudbāržu pamatskola – II vieta,

Skrunda vidusskola (4.klase) -III vieta,

Nīkrāces pamatskola – IV vieta,

Rudbāržu sanatorijas internātskola – V vieta.

Abas  pēdējās vietas izšķīra papildsacensības starp komandu pārstāvjiem – pievilkšanās pie stieņa, jo stafetēs bija vienāds punktu skaits.

Komandas:

Skrundas vidusskolas  5.klase:

Anija Jurdža, Gunta Lankovska, Ariana Freiberga, Arta Kozjura, Kristiāna Janševska, Aksels Heinrihsons, Niks Puriņš, Matīss Dzenis, Kristers Šļakorcins, Krists Tkačenko, Emīls Rolavs, Sandijs Oļens, Sandis Freimanis.

O.Kalpaka Rudbāržu pamatskola:

Anete Grundmane, Dārta Meija, Beāte Bauermeistere, Kristīne Andrejeva, Elvis Staņevics, Edvards Jānis Mileško, Nils Alencevičs, Jānis Andrejevs, Atis Slugovičš, Ervīns Mucenieks, Kevins  Matvejevs.

Skrunda vidusskolas 4.klase

Beāte Rudzīte, Rūta Linde, Agnese Suipe, Alise Dorbe, Toms Rožukalns, Kristaps Vizbulis, Jurģis Nikāzis, Klāvs Jegors, Igors Kaļābins, Uģis Štēbelis, Kristers Zīlmanis, Sandris Bonks.

Sacensības organizēja MA vadītāja, sporta skolotāja Ligita Kučka, informāciju apkopot palīdzēja Baiba Eversa.

Šis ieraksts tika publicēts Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.