Olimpiskā diena

Piektdien , 28. septembrī , mūsu skola atbalstīja LOK organizētos valsts mēroga olimpiskās dienas pasākumus . Skrundas novadā tie notika Skrundas domes un sporta darba organizatoru vadībā. Olimpiskā diena sākās ar karoga pacelšanu, skanot olimpiskajai himnai, kam sekoja Skrundas domes priekšsēdētājas Nellijas Kleinbergas uzruna.

Pēc tam skolēni izpildīja rīta rosmes kompleksu, ko atskaņoja radio SWH , bet demonstrēja novada skolu pasākumu organizatore Svetlana Rudzīte ar palīgirm ( Levita Paulauska , Kristers Ansonskis , Rūta Linde un Beāte Rudzīte). Turpinājumā vingrotāji nostājās, izveidojot piecus olimpiskos apļus, kurus novada sporta darba organizatore Aivita Emerberga iemūžināja video un fotografijās. Paralēli fotografēja arī B.Eversa ar palīgiem. Svētku turpinājumā norisinājās sporta skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Vaclova Svaža organizētās stafetes, kurās piedalījās sešas komandas. Uzvarēja Skrundas vidusskolas 2. komanda, aiz sevis atstājot Nīkrāces un Skrundas vidusskolas 1. komandu. Olimpiskās dienas noslēgumā apbalvojumus saņēma ne tikai sportotāji, bet arī domrakstu un zīmējumu konkursu uzvarētāji. Lai gan laiku pa laikam uzlīstošais lietus visiem pabojāja labsajūtu, visi jutās apmierināti par paveikto.

Par olimpisko dienu var lasīt arī Skrundas novada interneta mājas lapā : http://www.skrunda.lv/?fn_mode=fullnews&fn_id=692

Teksts: L.Kučka, foto B.Eversa ar palīgiem

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.