Paldies mūsu Guntai!

Nu jau bijušie skolotājas Guntas Brūveres audzēkņi 27.septembrī devās ekskursijā uz Rūjienu un Mazsalacu aplūkot seno auto kolekciju un ciemoties pie pēdējā strausu ganāmpulka pārstāvja kādreiz pirmajā strausu fermā. Apmeklēta tika arī Rūjienas saldējuma ražotne un degustēts saldējums, tai skaitā slāpeklī sasaldētās bumbiņas, ko pasaulē ražo tikai divi uzņēmumi Amerikā un Latvijā. Labi panašķojušies, devāmies pie šinšillu, jūrascūciņu, trušu un degunpeļu audzētājas- mākslinieces uz z/s „Rūjienas šinšillas”. Vispirms nodarbojāmies ar dārza mākslu, kamēr žuva tapušie šedevri, iepazinām mazos mīļdzīvnieciņus, no kuriem bija grūti šķirties. Noslēgumā katrs iemēģinājām Eriņu mototrasi profesionāļa pavadībā, iemēģinājām motosportista trenažieri un piedalījāmies konkursā par motosportu, kur viserudītākā bija Daniela.

Diemžēl skolotāja Gunta saviem audzēkņiem netika līdz, bet sirdī bija ar mums, un bija izprasījusi dabas mātei skaistu, saulainu dienu ekskursijai, kuru  veselu mācību gadu kopā ar saviem skolēniem nopietnā darbā pelnījusi. Skolēni un vecāki saka: ”Paldies mūsu Guntai!”

Informāciju sagatavoja 5.b klases audzinātāja Inese Pickaine

Vairāk foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.764470687218975&type=1&l=183836b912

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.