Pēdējā vagonā caur Cinevillu un Ceļu būves muzeju Tukumā, un Ķemeru nacionālo parku….

Nav komentāru

Bērnībā katram ir licies, ka būt aktierim ir viegli un skaisti.30. septembrī tapa skaidrs, ka tā nebūt nav. Kino pilsētiņā 8.b klases skolēniem tika pastāstīts un parādīts kā top filmas, to dekorācijas tādām filmām kā “Rīgas sargi”, “Nameja gredzens”, “Sapņu komanda”. Todien gadījāmies šausmu filmas laukuma sagatavošanā-kapsēta, vecs nam, spokaini koki….Bija iespēja iemēģināt aktiera “maizi” filmējoties mazos video rullīšos. Izskatījās, ka aktiera profesija nebūs nākotnes arods, lai gan sanāca ļoti labi pirmajai reizei. Tālāk ceļš veda uz Latvijas ceļu būves muzeju, kur bija iespēja apskatīt agrāko laiku tehniku ceļu būvdarbos, materiālus, kā arī uzzināt vēstures faktus par vietu, kur atrodas muzejs un ceļu tapšanas attīstību Latvijā.

Mācību ekskursija noslēdzās Ķemeru nacionālajā parkā, uzklausot gida-ģeogrāfa  Jāņa Zariņa stāstījumu par ierakumu veidošanas stratēģiju mežā, tos arī apskatot, un soļojot pa purva laipu, ar aplikāciju nosakot purva augus, kā arī pievēršot uzmanību purva veidošanās procesiem un bīstamībai. Tā iepazinām vēl dažas mazās un daudzveidīgās Latvijas vietas.

Informāciju sagatavoja 8.b klases audzinātāja Inese Pickaine.

Komentāri nav atļauti.