Privātuma politika

Kuldīgas novada Skrundas vidusskolas privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai- datu subjektam- informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā, kā arī apstrādājot klienta personas datus.

Skrundas vidusskolas privātuma politika

Vietnes apmeklētāju ievērībai!

Vietnē ievietotā vizuālā informācija tiek publiskota ar nolūku informēt sabiedrību par notikušo pasākumu norisi.

Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus.

Mēs izmantojam sīkfailus

Sīkfaili un to lietošana

Šajā politikā noteikts, kā mūsu tīmekļa vietnē tiek lietoti sīkfaili. Ja apmeklējat mūsu tīmekļa vietni un jūsu tīmekļa programmas iestatījumi pieņem sīkfailus, mēs uzskatām to par jūsu piekrišanu mūsu politikai sīkfailu lietošanas jomā.

Kas ir sīkfaili un kā tie darbojas?

Kā mēs izmantojam sīkfailus?

Mēs  izmantojam sīkfailus, lai jums nodrošinātu ērtāku tīmekļa vietnes lietošanu. Sīkfaili tiek izmantoti šādiem nolūkiem:

Pamatfunkciju nodrošināšanai
Šiem sīkfailiem ir būtiska loma, nodrošinot mūsu tīmekļa vietnes darbību, un tie ir svarīgs faktors, lai nodrošinātu jums ērtu mūsu tīmekļa vietnes pārlūkošanu. Piemēram, jūs nepārtrauks nepieciešamība izvēlēties to, kas jau iepriekš izvēlēts, jo sīkfaili atceras jūsu izdarītās valodas izvēles, kā arī drošās domēna vietās saglabā autentifikācijas datus. Šie sīkfaili arī atceras mapes, kuras esat augšuplādējis, un ļauj jums ar tām darboties ar papildus tiesībām.

Vietnes uzlabošana
Šie sīkfaili mums ļauj uzlabot mūsu tīmekļa vietnes darbību, iegūstot informāciju par to, kā tā tiek lietota. Mēs veicam analītisku izpēti, lai izprastu, kā lietotāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, piemēram, uz kurām pogām vai saitēm klikšķina.

Reklāma
Reklāmas sistēmas izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu dinamisku un jums piemērotu reklāmu parādīšanu. Pašlaik reklāmu personalizēšanu nodrošina serviss Google AdSense (vairāk varat lasīt šeit).

Kā var pārvaldīt sīkfailus?

Sīkfailu pārvaldības opcijas varat pārvaldīt pārlūkprogrammā. Dažādās pārlūkprogrammās ir pieejami dažādi veidi, kā atspējot sīkfailus, tomēr parasti šīs darbības var veikt izvēlnēs “Tools” vai “Options”. Varat arī skatīt pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni.

Cik ilgi mēs paturam informāciju?

Tas ir atkarīgs no sīkfailu veida. Sesijas sīkfailu derīguma termiņš beidzas, kad aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgo sīkfailu derīguma termiņš parasti ir no diviem mēnešiem līdz gadam.