Programma “Latvijas skolas soma”

15.aprīlī Skrundas vidusskolā norisinājās Skrundas novada skolēnu domrakstu konkursa “Ventas valoda” noslēguma pasākums. Tā izskaņā ar Skrundas novada izglītības pārvaldes un programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu skolēniem bija iespēja noskatīties Goda teātra izrādi “Čomiņi”. Šajā izrādē risinājās pavisam mūsdienīgi notikumi un situācijas. Visi skolēni atzina, ka ļoti patika. Daudziem mainījās domas par teātra mākslu kā tādu. Izrādās, ka teātris var arī patikt!

Paldies Goda teātra aktieriem Edgaram Ozoliņam un Rolandam Beķerim.
P.S. Izrāde nominēta 2017./2018. gada sezonas Spēlmaņu nakts balvai kategorijā “Gada izrāde pusaudžiem”!
Luga “Čomiņi” uzvarējusi lugu konkursā “36 stundas– skola”, kuru organizēja Latvijas Dramaturģijas centrs, Goda teātris un biedrība “Darbnīcas”.

Informāciju sagatavoja Una Blūma.

Šis ieraksts tika publicēts Latvijas kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma". Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.