Sanāksme Vācijā

No 25.-29.oktobrim skolotājas Agita Dēvica un Inese Pickaine tikās ar projekta partnervalstu skolotājiem, lai apspriestu izvirzīto mērķu un uzdevumu izpildi 2021./2022.mācību gada laikā iekļaujoties projekta termiņos un ievērojot katras valsts noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid-19. Tika izstrādāts mobilitāšu grafiks un aktivitātes mobilitātēs, izveidots blogs projekta aktivitāšu atspoguļošanai. Izveidotas vienotas prasības par publikācijām blogā un eTwinning platformā, masu mēdijos un mājas lapās. Kā pievienotā vērtība bija kopīgi gatavotas pusdienas un šokolādes rūpnīcas Lindt apmeklējums. Tikāmies arī ar Zīgburgas mēru, kurš izrādīja patiesu gandarījumu par projekta ideju.

Informāciju sagatavoja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ 2020.-2022.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.