Skolā ciemiņi no Aizputes

28.oktobrī mūsu skolā viesojās Aizputes novada latviešu valodas skolotājas. Viesošanās mērķis- pieredzes apmaiņa ar Skrundas vidusskolas latviešu valodas skolotājām, Skrundas ievērojamāko un skaistāko vietu apskate, kā arī tikšanās ar Jāni Blūmu.

Vispirms latviešu valodas skolotājas tikās ar Mārīti Milzeri, vienu no jauno latviešu valodas mācību grāmatu autorēm.

Tad savā pieredzē dalījās skolotāja Silva Pētersone, kura stāstīja par latviešu valodas stundu un informātikas savstarpējo saikni, bibliotēkas izmantošanu latviešu valodas stundās, teātra spēlēšanu literatūras stundās.

Skolotāja Inese Bartuševica pastāstīja, kā ar plastilīna palīdzību skolēni pauž emocijas par literāro darbu, spoguļa izmantošanu literatūras stundās.

Jana Kozjura pastāstīja, ka mudina skolēnus rakstīt vēsturiskās esejas, ko piedāvā ģenerāļu kluba un Mākslas un vēstures muzeja pārstāvji. Faktu atlase šāda veida esejām ir laikietilpīgs darbs, tāpēc  skolēni šādus darbus raksta nelabprāt. Tomēr katru gadu ir kāds drosminieks, kas veiksmīgi piedalās šo eseju konkursos.

Skolotāja Maija Muižarāja demonstrēja, kā ar spēļu un rotaļu elementiem var panākt, ka mācību stundas kļūst interesantākas.

Aizputes novada latviešu valodas skolotājas teica, ka guvušas interesantus ierosinājumus.

Skolotāja Maija Muižarāja.

Šis ieraksts tika publicēts Pedagogiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.