Skolā viesis no Francijas vēstniecības Latvijā

Nav komentāru

PB290721

Š.g.29.novembrī Skrundas vidusskolā viesojās Francijas vēstniecības Latvijā atašejs franču valodas un izglītības jautājumos Patrik Maulon.

Skrundas vidusskolā jau 9-to gadu vidusskolniekiem ir iespēja mācīties franču valodu. Tā bija viena no Kurzemes reģiona skolām, kuras apmeklēja Francijas vēstniecības pārstāvis. Vizītes mērķis – popularizēt franču valodas un kultūras apguvi Latvijā, sniegt skolām atbalstu franču valodas apmācībā.

Tikšanās laikā franču valodas apguvēji un interesenti varēja uzdot jautājumus par Franciju, tās kultūru, iedzīvotājiem. Atašeja kungs dalījās arī savos iespaidos par Latviju, savu pieredzi darbā ar cilvēkiem, kā arī pasniedza dāvinājumu no Francijas vēstniecības – mācību līdzekļus, lasāmās grāmatas un informatīvos materiālus par Franciju.

Materiālu sagatavoja franču val.sk. Līga Meiruška

Komentāri nav atļauti.