SkolasDiena.lv

No 16.septembra līdz 4.oktobrim Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīko akciju „Skolas diena 2013”, kuras laikā aicina Saeimas un pašvaldību deputātus, Izglītības un zinātnes ministrijas darbiniekus uz dienu kļūt par pedagogu „ēnām” un iejusties izglītības darbinieku ikdienas darba ritmā. Tā 30.septembrī mūsu novadā viesojās Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (pieteikušies bija arī  Iveta Grigule un Jānis Junkurs, bet veselības problēmu dēļ netika). Rīta pusē viņai bija iespēja viesoties Nīkrāces pamatskolā, bet pēcpusdienā tikties ar Skrundas vidusskolas pedagogiem, iepazīt skolu, ēdnīcu.

Skrundas novada domes deputāte Gunta Stepanova š.g. 01.10. kļuva par ēnu skolotājai Dacei Ganiņai mūzikas stundā 2.a klasē un Andrim Liukišam sociālo zinību stundā 9.b klasē.

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi, Pedagogiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.