Nav komentāru

11.martā programmas Skolas soma ietvaros Skrundas vidusskolā norisinājās lekcijnodarbība “Deja, balets un mūzika cauri gadsimtiem”. Skolēni iepazina mūzikas un dejas attīstības posmus no pirmssākumiem līdz mūsdienām. Dzirdēja čellu, falseta paraugdemonstrējumu un dejas fragmentu gan balerīnas izpildījumā, gan modernajā dejā.

Paldies māksliniekiem par izglītojoši interesanto pasākumu.
Informāciju sagatavoja Skrundas novada interešu izglītības metodiķe Una Blūma.

Skolas somas pasākums

11.martā programmas Skolas soma ietvaros Skrundas vidusskolā norisinājās lekcijnodarbība "Deja, balets un mūzika cauri gadsimtiem". Skolēni iepazina mūzikas un dejas attīstības posmus no pirmssākumiem līdz mūsdienām. Dzirdēja čellu, falseta paraugdemonstrējumu un dejas fragmentu gan balerīnas izpildījumā, gan modernajā dejā. Paldies māksliniekiem par izglītojoši interesanto pasākumu. Informāciju sagatavoja Skrundas novada interešu izglītības metodiķe Una Blūma.

Posted by Skrundas vidusskola on Ceturtdiena, 2020. gada 12. marts

Posted by Skrundas vidusskola on Ceturtdiena, 2020. gada 12. marts