Skolas somas pasākums

Šā gada 7. maijā Skrundas kultūras namā norisinājās iniciatīvas “Latvijas skolas soma” pasākums Skrundas novada 5.- 12.klašu skolēniem. Skolēniem bija iespēja klausīties muzikāli izzinošu programmu “Ceļojums skaņu pasaulē”. Tajā bija dzirdamas dažādu komponistu harmoniskās krāsas solo dziedājums balsij un klavierēm. Mūzika savijās ar aizraujošiem stāstiem par mūziku, operas un kamerdziedāšanas žanru un personīgi pieredzētiem notikumiem mūzikas laukā ar rosinošām sarunām, iesaistot mazos dialogos arī skolēnus. Programmas dalībnieki:

Evita Pehlaka (soprāns)- jaunās paaudzes latviešu operdziedātāja,
Ventis Zilberts (pianists) – profesors Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā,
Karina Bērziņa- muzikoloģe, lektore ar 40 gadu košo, bagāto pieredzi uz skatuves kā stāstniece gan bērnu auditorijai, gan dažādiem profesionālās klasiskās mūzikas koncertu apmeklētājiem.
Sagatavoja-

​​Una Blūma

Skrundas novada interešu izglītības metodiķe
Šis ieraksts tika publicēts Latvijas kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma". Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.