Skolēni fano par Rīgas “Dinamo”

dinamo

Jebkurš ārzemnieks apgalvo, ka Latvijā ir pasaulē labākie hokeja fani, tāpēc prieks par to, ka arī daudzus mūsu skolas skolēnus var pieskaitīt pie šiem faniem.

Es par hokeju interesējos jau sen, kopš pati mācījos 7.klasē. Tāpēc man bija prieks, kad dzirdēju, ka gan zēni, gan meitenes starpbrīžos sarunājas par hokeju.

Pagājušajā mācību gadā 3 reizes biju kopā ar skolēniem uz 3 Rīgas “Dinamo”spēlēm, tai skaitā arī uz izslēgšanas spēli.

Šajā mācību gadā skolēniem bija iespēja piedalīties fanu konkursā. Tas nozīmē, ka bija jāuztaisa plakāti, jāizdomā atbilstošs apģērbs, aktīvi jājūt līdzi spēles laikā. Kā balva – ieejas biļete uz spēli tikai 1 lats. Laikam jau mūsu aktivitātes tika pamanītas, jo saņēmām diplomu no hokeju kluba ar Sanda Ozoliņa un Aleksandra Ņiživija parakstiem. Bet pats galvenais – liels, krāsains “Dinamo” hokejistu foto.

Visvairāk fanotāju ir 9.a klasē, meitenes pat vairāk kā zēnu. Dārta, Andra, Ieva Šperliņa ir izdomas bagātas meitenes.

Brauc katru reizi 28 skolēni, kuri piesakās divu dienu laikā. Ja būtu lielāks autobuss, būtu 50 un 100 brauktgribētāju.

14.janvāra spēlē dinamieši zaudēja pēcspēles metienos. Tā bija pirmā spēle, uz kuru bijām, kad “Dinamo” neuzvarēja.

Plānojam braukt februārī atkal atbalstīt mūsu hokejistus.

Tie, kuri pirmo reizi brauc skatīties spēli, nenožēlo un gaida jau nākamo reizi.

Šādos braucienos ļoti labi var iepazīt skolēnus. Piemēram, tie, kuri skolā nedzied Valsts himnu, pirms hokeja spēles stāv miera stājā un to dzied ar cieņu.

Esmu pārliecināta, ka labāk, lai skolēni fano par sportu pie TV ekrāniem un brauc atbalstīt sportistus, nevis laiku iznieko.

Rakstu sagatavoja

2010.gada 18.janvārī skolotāja Maija Muižarāja

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.