Skolēnu mācību uzņēmumi pulcējas Ziemassvētku gadatirgū Talsos

8. decembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 t/c MAXIMA norisinājās Reģionālais Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus. Apmeklētāji varēja iegādāties oriģinālas Ziemassvētku dāvanas, ko bija saražojuši Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu 2.vidusskolas skolēni, kā arī viesi no Kuldīgas Centra vidusskolas, Rīgas 6.vidusskolas un Skrundas vidusskolas

Video: http://www.ltv.lv/video/dienas-zinjas/19597/dienas-zinjas-09.12.2012/

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija ar Swedbank atbalstu jau vairākus gadus realizē Skolēnu mācību uzņēmumu programmu.

Skolēnu mācību uzņēmums ir praktiskās uzņēmējdarbības mācību metode, ko ikdienas mācību darbā pielieto ap simt JA-YE Latvija dalībskolu. Ziemassvētku gadatirgus ir daļa no mācību procesa. Tā laikā skolēni iepazīstina ar savu biznesa ideju, produkta ražošanas procesu un tajā gūto pieredzi. Pasākuma mērķis ir praktiskās uzņēmējdarbības prasmju un iemaņu pilnveidošana reālā vidē, realizējot skolēnu mācību uzņēmuma preces un pakalpojumus, tādejādi pilnveidojot skolēnu uzņēmējdarbības prasmes. Žūrijas komisijā darbojās Talsu novada pašvaldības komercdarbības speciāliste Līga Ārberga, a/s Swedbank reģionālās filiāles klientu konsultante Žaneta Tupiņa, Talsu komersantu kluba izpilddirektore Jana Grauda, VATR Talsu biznesa inkubatora direktors Mārtiņš Velde, t/c MAXIMA Talsu filiāles vadītāja Kitija Didžus.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi, Skolēnu mācību uzņēmumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.