Skolotāja Gunta Folkmane nesen pabija Vācijā

Nav komentāru

Kā Eiropas Savienības pilsone izmantoju iespēju piedalīties GRUNTVIG programmas  radošajā darbnīcā “Seno zāļu recepšu pielietošana arī šodien”, kura notika Vernigorodes pilsētā Vācijā. Sazināšanās valoda bija vācu.

Lai piedalītos  ir jāatrod interneta mājas lapa www.viaa.gov.lv, šajā mājas lapā jāatver Gruntvig programma, jāizvēlas valsts, valoda  un jāpiesakās pie darbnīcu organizatoriem. Sazināšanās valoda ir Eiropas lielāko valstu valodas. Tad jāgaida apstiprinājums vai atteikums.

Man palaimējās un saņēmu apstiprinājumu. Varbūt tāpēc, ka izvēlējos Vāciju un vācu valodu. Uz darbnīcām ar angļu valodu ir lielāka konkurence. Visus izdevumus sedz ES. Mēs bijām dalībnieki no Īslandes, Beļģijas, Latvijas, Lietuvas, Itālijas un Turcijas, kura ir noslēgusi līgumu ar ES. Katra dalībnieka uzturēšanās ES izmaksāja 928 eiro.

G.Folkmane

Komentāri nav atļauti.