Skrundas novada Domes un Skrundas vidusskolas skolēnu radošās pašizpausmes projekta “VENTAS VALODA” domrakstu konkursa noslēguma pasākums

IMG_4315

Domrakstu konkursa noslēguma pasākumā 2011.gada 28.aprīlī tika aicināti piedalīties labākie domrakstu rakstītāji: Dita Brūvere  5.a, Margarita Duda  5.a, Agnese Grīnberga  5.a, Madara Kupča  5.a, Mairis Andersons  5.a, Alīna Zute  5.a, Kristiāna Janševska 5.b, Santa Šurma 6.a, Ervīns Liņķis 6.b, Lelde Sileniece 6.b, Edgars Zalcmanis 6.b, Annija Danenberga 7.a, Kristiāna Solovjeva 7.a, Everita Drulle  7.a, Dāvids Šinders  7.a, Santa Vilemsone  7.b, Lība Aploka  7.b, Emīlija Meija 7.b, Jolanta Broka  7.b, Ralfs Strazdiņš  7.b, Agnis Girvaitis  8.a, Santa Strautmane  8.a, Ineta Kronberga  8.a, Marta Jasinska  8.a, Artūrs Ārnieks  8.a, Sandis Arājums  8.b, Ilva Danenberga  9.a, Enija Meļķe  9.a, Arnolds Freibergs  9.a, Dāvis Jurševskis  9.b, Dāvis Gudermanis 9.b, Antra Akote  9.b, Dace Metēja  11.kl., Vizma Sermule  12.kl., Ieva Freidenfelde 12.kl., Oskars Alhimovičs  12.kl., Kristiāna Zvagule  12.kl., Līga Jansone Skrundas arodvidusskola, Ēvalds Kārkliņš Skrundas arodvidusskola, Ona Vecvagare Skrundas arodvidusskola, Rita Jasinoviča  Nīkrāces pamatskola, Annija Jansone  Nīkrāces pamatskola, Rūta Jasinoviča Nīkrāces pamatskola, Melānija Freimane Nīkrāces pamatskola, Elīna Freimane Nīkrāces pamatskola.

Domrakstu konkursa rezultāti-

5.-6.klašu grupā

1.vieta – netika piešķirta,

2.vieta – netika piešķirta,

3.vietā – Lelde Sileniece,

atzinības – Kristiāna Janševska,

Melānija Freimane.

7.-9. klašu grupā

1.vieta – Elīna Freimane,

2.vieta – Līga Jansone,

3.vieta – Sandis Arājums,

atzinības – Arnolds Freibergs,

Antra Akote.

10.-12.klašu grupā

1.vieta- Ēvalds Kārkliņš,

2.vieta- Ona  Vecvagare,

3.vieta- Dace Metēja,

atzinība – Vizma Sermule.

Šogad pasākumā piedalījās Liepājas teātra aktrise Anita Kvāla jeb “Ugunsgrēka” Solveiga. Aktrise atbildēja uz skolēnu jautājumiem, vadīja improvizētu lugas mēģinājumu.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.