Skrundas vidusskolā viesojās Mārtiņš Daugulis

31.oktobrī mūsu skolā pie 9.-12.klašu izglītojamajiem ciemojās LNT rīta ziņu moderators un Rīgas Stradiņa universitātes lektors Mārtiņš Daugulis. Viņš vadīja lekciju-diskusiju “Interešu inventarizācija” par sevis izzināšanu, par to, kā izvirzīt savas karjeras mērķus un sasniegt tos, kā mācības skolā saistās ar profesionāļa karjeru nākotnē.

M.Daugulis skolēnu atmiņā paliks ar savu aizrautību, savdabīgo humoru un interesanto skatu uz apkārt notiekošo.

Ar šo interesanto tikšanos mūsu novadā aizsākās ES fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. Tā aktivitātes organizēs karjeras speciāliste Skrundas novadā Inga Rence-Remte.

Lekciju apmeklēja arī Nīkrāces pamatskolas 9.klases audzēkņi.

Informāciju sagatavoja Skrundas vidusskolas bibliotekāre Baiba Eversa.

Šis ieraksts tika publicēts Karjeras izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.