SMU pulcējas Skrundas svētku amatnieku tirgū

11.maijā Skrundas Kultūras namā skvērā norisinājās Skrundas svētku amatnieku gadatirgus “Andele sit augstu vilni”, kurā piedalījās Skolēnu mācību uzņēmumi no Skrundas vidusskolas un Liepājas Valsts tehnikuma. Apmeklētāji varēja iegādāties piena konfektes, pītas rokas sprādzes, kā arī izmantot sejas apgleznošanas un fotogrāfēšanās pakalpojumus. SMU vērtēja žūrija- Nellija Kleinberga (Skrundas novada pašvaldības priekšsēdētāja), Zane Eglīte (Skrundas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja), Ivars Grundmanis (SIA “Kamenes” īpašnieks) un Inguna Berga (Skrundas vidusskolas SMU konsultante).

Nomināciju “Labākā pārdošanas komanda” un “Labākais stends” ieguva Skrundas vidusskolas SMU “CandyHappines”, nomināciju “Videi draudzīgs produkts” un “Inovatīvs produkts”- Liepājas Valsts tehnikuma SMU “Letter by Letter”, nomināciju “Kvalitatīvākais produkts”- Liepājas Valsts tehnikuma SMU “Čiekurs” un nominācija “Sociāli atbildīga biznesa ideja”- Liepājas Valsts tehnikuma SMU “PortretFoto”. Visi uzņēmumi saņēma arī SIA “Kamenes” īpašnieka I.Grundmaņa simpātijas balvas (USB zibatmiņas).

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Olimpiādes un konkursi, Skolēnu mācību uzņēmumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.