Sportiskākie jaunsargi un instruktori apmeklēs Eiropas Parlamentu un NATO mītni Briselē

Nav komentāru

No 16. līdz 18.oktobrim pēc Eiropas Parlamenta deputāta, bijušā aizsardzības ministra Arta Pabrika uzaicinājuma sportiskākie jaunsargi un viņu instruktori no visas Latvijas apmeklēs Briseli un viesosies Eiropas Parlamentā, Eiropas Parlamenta apmeklētāju centrā «Parlamentarium», jaunajā Eiropas Vēstures muzejā un NATO pastāvīgajā pārstāvniecībā. Viņi iepazīsies ar šo institūciju darbu, funkcijām un to, kādas ir Latvijas deputātu iespējas ietekmēt Eiropas Parlamentā pieņemtos lēmumus, kā arī apskatīs Briseles vecpilsētu.

Pabriks šādā veidā vēlas pateikties jaunsargiem un viņu instruktoriem par ieguldījumu Jaunsardzes attīstībā un stiprināšanā, par viņu darbu nacionālo vērtību popularizēšanā un sociālās un pilsoniskās integrācijas veicināšanu. “Šī jau ir kļuvusi par tradīciju, kad labākos Latvijas jaunsargus un viņu instruktorus aicinu apmeklēt Eiropas Parlamentu, lai paplašinātu viņu redzesloku, sniegtu papildu motivāciju mācīties un nākotnē, iespējams, iesaistīties Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Uz Briseli dosies 2017.gada Baltijas karavīru sporta spēļu (vasaras un ziemas) medaļu ieguvēji individuālajās un komandas disciplīnās. Kopā ar instruktoru Kasparu Rudīti uz Briseli no Skrundas un Kazdangas dosies jaunsargi-  Samanta Seņko, Jolanta Aina Stepanoviča, Emīlija Vītola-Zariņa, Kristaps Puķe, Liāna Ieva Biģele, Ilvis Grīniņš. 

Informāciju sagatavoja jaunsardze un Skrundas vidusskolas Valsts aizsardzības mācības programmas 11.klases skolniece Samanta Seņko.

Komentāri nav atļauti.