Starptautiskais skolēnu un kultūras apmaiņas projekts

IMG_4433

9.-16.05.2011. Skrundas vidusskolā viesojās skolēni un pedagogi no Itālijas pilsētas Serrenti “V.Angius” skolas starptautiskās skolēnu un kultūras apmaiņas projekta ietvaros. Skrundas vidusskolas 5.-7.klases 15 skolēni (Arta Anna Buķele, Sairita Sergejeva, Arta Kozjura, Beāte Bāra, Sindija Andžela Andže, Lelde Sileniece, Annija Danenberga, Kristiāna Solovjeva, Kārlis Kliemanis, Ingus Knopkens, Dāvis Lākutis, Ralfs Strazdiņš, Agnis Ābele, Valdis Vilbrants, Edgars Vītols) un 4 pedagogi (Inguna Berga, Agris Druvaskalns, Gunta Folkmane, Lilita Lapsiņa) uzņēma viesus savās ģimenēs.

Skolēni un skolotāji piedalījas dažādās aktivitātēs.

Sirsnīgā sagaidīšana, kopīgās pusdienas, ekskursija pa Kurzemi (Kuldīga- Ventspils- Jūrkalne), ekskursija Saldus- Rīga- Sigulda- Rīga, tautas dejas, nodarbības vizuālā mākslā, sportā, mājturībā, piedalīšanās arī citās mācību stundās, projekta dalībnieku viesošanās Skrundas novada pašvaldībā un tikšanās ar pašvaldības vadītāju Nelliju Kleinbergu, mātes dienas koncerta apmeklējums, iepazīšanās ar SIA “Matss” ražotni, piedalīšanās Skrundas svētkos (laivu nobrauciens) un velodienā.

Paldies skolēnu vecākiem, skolotājiem, kuri uzņēma savās ģimenēs Sardījas skolas pedagogus, skolas direktoram A.Zankovskim, 10.kl. skolniekam Kristam Daubarim, visiem, kas piedalījās dažādu aktivitāšu organizēšanā, vadīšanā.

Šis ieraksts tika publicēts Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.