“Svešvalodas nedēļa”

IMG_0067

No 20.02.līdz 24.02. skolā notika dažādi pasākumi svešvalodās ar nosaukumu “Svešvalodas nedēļa”.

Visas nedēļas garumā skolēni varēja risināt krustvārdu mīklas un testus, pildīt gramatikas uzdevumus angļu, krievu, vācu, franču valodās.

6.-9.kl.skolēniem aktu zālē notika komandu sacensības krievu valodā – “Vai tu pārzini krievu valodu?” Rezultāti:

6.kl. 1. vieta – 6.a kl. (90,5 punkti)

7.kl. 1.vieta – 7.a kl.(14,5 punkti)

8.kl. 1.vieta – 8.a kl. (57,5 punkti)

9.kl. 1.vieta – 9.b kl. (51 punkts)

Otrdien, 21.februārī, aktu zālē notika pasākums 1.-2.klasēm – “Jautrās spēles”. Tur skolēni varēja iepazīties ar franču un krievu tautas spēlēm, atbildēt uz jautājumiem un nopelnīt “Čupa – čups”.

Avīžu konkursā – 1.vieta 9.b kl., 2.vieta 6.a kl., 3.vieta 8.b kl., 4.vieta 7.b kl.

Par aktīvākajiem skolēniem visas nedēļas garumā atzīti – Jānis Šinders (7. a klase) un Ieva Kronberga (7. a klase), aktīvākā klase – 8. b klase

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.