Svešvalodu nedēļa

No 21.01.līdz 25.01.Skrundas vidusskolā notika svešvalodas nedēļas pasākumi.

23.01. notika novada krievu valodas viktorīna 7.-8.kl., kurā piedalījās komandas no Nīkrāces pamatskolas, O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolas un Skrundas vidusskolas. 1. vietu ieguva komanda ” Znatoki” no Skrundas ar 109 punktiem.

24.01. sākumskolas skolēniem aktu zālē notika “Multfilmu stunda”. Viņiem bija iespēja redzēt multiplikācijas filmas angļu, krievu, vāvu, franču valodās.

Visas nedēļas garumā skolēni varēja risināt uzdevumus angļu valodā, strādāt ar sakāmvārdiem angļu, vācu, krievu, franču valodās, piedalīties kolāžu veidošanā par tematu ” Mīlestība tā ir…”, kas bija veltīta Valentīndienai. Katrs varēja uzrakstīt savas domas, ko viņam nozīmē  mīlestība. Garajos starpbrīžos skanēja mūzika. Katrai valodai bija veltīta sava diena. Tika noteikts aktīvākais skolēns. Tas bija Jānis Šinders no 8.a klases.

Paldies par muzikālo noformējumu 12.klases skolēnam Jānim Vingrim.

Īpašs paldies visiem svešvalodu skolotājiem!

I.Fiļipovas teksts, B.Eversas foto

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Mācību darbs, Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.