Un vēlreiz par Lieldienām…

Komentāri ir izslēgtiUn vēlreiz par Lieldienām…

16. aprīlī Skrundas vidusskolā notika lieldienu pasākums bērniem no  1. – 4.klasei, ko organizēja skolas līdzpārvalde. Pirms tam skolas līdzpārvalde jau bija izpušķojusi skolu, veikusi lielu sagatavošanās darbu.

No rīta mazos sveica lieldienu zaķis ar zaķēniem un aicināja ar tradicionāliem materiāliem nokrāsot katram savu olu, kā arī kopīgi lasīt ticējumus un nepaklausīgajiem arī saņemt pērienu ar pūpola zaru.
Vēlāk katra klase ar savu pavadošo zaķi devās ārā veikt dažādus uzdevumus.
Bērniem bija jāizmēģina prasmes vairākos kontrolpunktos, piemēram, olu ripināšanā, olu meklēšanā, papīra olu krāsošanā un šūpolēs, kā arī lieldienu spēlē- zaķis pļavā, kurā piedalījās arī visi līdzpārvaldes zaķi. Katra klase saņēma pavasarīgu sveicinu, kā pateicību, par piedalīšanos līdzpārvaldes rīkotajā pasākumā.

Preses ministre Evelīna Mirbaha

Komentāri nav atļauti.