Uzdevumi.lv matemātikas olimpiāde 5.klašu skolēniem

Noslēgusies Uzdevumi.lv matemātikas olimpiāde 5.klašu skolēniem un noskaidroti olimpiādes uzvarētāji! Olimpiādē piedalījās 1157 piektklasnieku no visas Latvijas, kas savā starpā sacentās, risinot 10 matemātikas uzdevumus katrā kārtā.

Lai uzvarētu olimpiādē un iegūtu balvu, dalībniekiem bija jāuzrāda augstākais rezultāts un ātrākais uzdevumu izpildes laiks, piedaloties divās olimpiādes kārtās, atrisinot 10 matemātikas uzdevumus katrā kārtā. Dalību olimpiādes 2.kārtā turpināja skolēni, kuru iegūtais rezultāts 1.kārtā bija ne mazāks par 40%. Maksimālais punktu skaits 1.kārtā bija 14 punkti un 2. kārtā 13 punkti.

No Skrundas vidusskolas 1.kārtā piedalījās Ansis Timotejs Ābols (5.a), Toms Kadakovskis (5.a), Rēzija Anna Roģe (5.b), Mārtiņš Dureika (5.b), Haralds Kronbergs (5.b), Marta Hartmane (5.b). Dalību 2.kārtā izcīnīja Haralds Kronbergs un Marta Hartmane. Skolotāja Irina Freimane.

Noskaidroti matemātikas olimpiādes uzvarētāji (uzdevumi.lv)

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.