8.a klases skolēnu mācību ekskursija

Īsi pirms skolēnu rudens brīvlaika, Skrundas vidusskolas 8.a klases skolēni devās mācību ekskursijā. Skolēni piedalījās muzejnodarbībā Neredzamā pasaule, kurā izzināja 5 dažādas telpas, izmantojot tausti, ožu un dzirdi, jo redzes iespējas bija uz kadu laiku atņemtas. Skolēni iepazina neredzīgu cilvēku ikdienu, uzdeva interesējošus jautājumus un saņēma izzinošas atbildes no ekskursijas neredzīgajiem gidiem. Paldies Neredzamā pasaule par iespēju ieskatīties mums pavisam citā pasaulē.

Ekskursijas izklaides daļā skolēni apmeklēja kino teātri un pastaigājās pa Vecrīgu.

Paldies vecākiem par atbalstu. Lielu paldies sakām Latvijas skolas soma par daļēju muzejnodarbības finansēšanu. Un liels paldies skolotājai Ilutai Meijai par patīkamo līdzi braukšanu.

Informāciju sagatavoja 8.a klases audzinātāja Una Blūma.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.