Noskaidroti 2024.gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma uzvarētāji

31.maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notika 196 labākos jaunos satiksmes dalībnieku sacensības. Pēc karstas un aizraujošas sacensību dienas ir noskaidroti uzvarētāji trijās vecuma grupās, kā arī Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kandidāti.

Apsveicam Arti Vītolu (4.b) ar iekļūšanu Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kanditātos! Paldies vecākiem par atbalstu un uzmundrinājumu sacensībās, Jaunsargu instruktoram Mārtiņam Brizgam par pirmās palīdzības sniegšanas pamatzināšanu apmācību, Skrundas pašvaldībai par transportu un skolotājam Agrim Druvaskalnam zināšanām ceļu satiksmes noteikumos.

https://berniem.csdd.lv/content/index.php/2-karta/460-jauno-satiksmes-dalibnieku-foruma-uzvaretaji

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.