Starts pirms FINIŠA

Publicēts iekš Pasākumi | Komentāri ir izslēgtiStarts pirms FINIŠA

Jauno vieglatlētu sacensības Kuldīgā

🏆14.maijā 2-3.kl. un 4-5.kl. 30 sportisti piedalījās Kuldīgas novada jauno vieglatlētu sacensībās.
Paldies jauniešiem par cīņassparu! Lepojamies ar sasniegtajiem rezultātiem.

2012.-2013.gadu grupā:
👣 Tāllēkšana – 2.vieta Toms Dziemids.
🎾 Bumbiņas mešana – 1.vieta Toms Dziemids, 2.vieta Kevins Laenko, 3.vieta Alekss Preikšs.
2014.-2015. gadu grupā:
🏃🏼‍♀️ 60m sprintā – 2.vieta Krišjānis Fersters
🏃🏼‍♀️200m – 3.vieta Enija Zalcmane, 1.vieta Krišjānis Fersters,  3.vieta Gabriels Sikuriņecs.
👣  Tāllēkšana –2.vieta Hanna Jensena
🎾 Bumbiņas mešana –3.vieta Sintija Kļava, 3.vieta Gabriels Sikuriņecs.

Informāciju sagatavoja sporta skolotāja Ilze Prūse. Foto: Ilze Prūse un Ilva Kliemane.

Publicēts iekš Sports | Komentāri ir izslēgtiJauno vieglatlētu sacensības Kuldīgā

Laivu parāde “Skrundas leģendas”

🛶⛵️🛟🛥🛳 Skrundas vidusskolas leģendas “1.klases Ābečnieki” Skrundas svētku Laivu parādē.

Publicēts iekš Olimpiādes un konkursi | Komentāri ir izslēgtiLaivu parāde “Skrundas leģendas”

Pateicība

Skrundas vidusskolas saņēmusi pateicību par piedalīšanos 2024.gada Lielajā Talkā! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs | Komentāri ir izslēgtiPateicība

Māmiņu dienas koncerts

10.maijā ar sirsnīgām un mīļām dziesmām un dzeju, raitu deju soli, skanīgiem mūzikas skolas audzēkņu skaņdarbiem visām māmiņām, vecmāmiņām, krustmāmiņām izskanējis Skrundas vidusskolas sadarbībā ar Skrundas kultūras nams un Skrundas mūzikas skola organizētais Māmiņu dienai veltītais koncerts. Lai jauki un patīkami svētki!

Publicēts iekš Pasākumi | Komentāri ir izslēgtiMāmiņu dienas koncerts

Apsveicam

Lepojamies! Ansis Timotejs Ābols ieguvis Augstākās pakāpes diplomu Kurzemes kultūrvēsturiskā novada Skatuves runas konkursā. Konkursam sagatavoja skolotājs Aldis Zalgauckis. Paldies vecākiem par atbalstu!

Publicēts iekš Interešu izglītība, Konkursi | Komentāri ir izslēgtiApsveicam

Koru sadziedāšanās pasākums “Pavasara skaņas”

7. 05. Kuldīgas Jauniešu mājā notika Kuldīgas novada 1.-4.klašu koru dziedāšanas svētki “PAVASARA SKAŅAS”. Katrs koris dziedāja divas dziesmas pēc savas izvēles, un divas dziesmas apvienojoties visiem koriem skaistā kopkorī. Skrundas vidusskolu pārstāvēja 2.-4. kl. koris, kas ar savu skanējumu iepriecināja, gan savu diriģenti, gan klausītājus!

Informāciju sagatavoja mūzikas skolotāja Dace Ganiņa.

Publicēts iekš Interešu izglītība | Komentāri ir izslēgtiKoru sadziedāšanās pasākums “Pavasara skaņas”

Valsts olimpiāžu laureātu apbalvošanas cermonija

Skrundas vidusskolas 8.a klases skolniece Emilia Behmane 8.maijā tika uzaicināta uz valsts olimpiāžu laureātu apbalvošanas ceremoniju. Emilia valsts angļu valodas olimpiādes 3.posmā ieguva atzinību. Paldies par ieguldīto darbu. Paldies vecākiem. Lepojamies!

Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotāja Una Blūma.

Publicēts iekš Mācību darbs | Komentāri ir izslēgtiValsts olimpiāžu laureātu apbalvošanas cermonija