Arhīvi pa dienām: 2024. gada 9. maijs

Koru sadziedāšanās pasākums “Pavasara skaņas”

7. 05. Kuldīgas Jauniešu mājā notika Kuldīgas novada 1.-4.klašu koru dziedāšanas svētki “PAVASARA SKAŅAS”. Katrs koris dziedāja divas dziesmas pēc savas izvēles, un divas dziesmas apvienojoties visiem koriem skaistā kopkorī. Skrundas vidusskolu pārstāvēja 2.-4. kl. koris, kas ar savu skanējumu … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Interešu izglītība | Komentāri ir izslēgtiKoru sadziedāšanās pasākums “Pavasara skaņas”

Valsts olimpiāžu laureātu apbalvošanas cermonija

Skrundas vidusskolas 8.a klases skolniece Emilia Behmane 8.maijā tika uzaicināta uz valsts olimpiāžu laureātu apbalvošanas ceremoniju. Emilia valsts angļu valodas olimpiādes 3.posmā ieguva atzinību. Paldies par ieguldīto darbu. Paldies vecākiem. Lepojamies! Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotāja Una Blūma.

Publicēts iekš Mācību darbs | Komentāri ir izslēgtiValsts olimpiāžu laureātu apbalvošanas cermonija