Apsveicam

Slaids1

Pasākums sākās ar Ievas Akurateres dziesmu “Lūgšana”. Tad klātesošos uzrunāja politiķis Artis Pabriks, vēlēdams ikvienam ieskatīties savos līdzcilvēkos un neaizmirst cilvēkus, kuri nepiedzima par varoņiem, bet par tādiem kļuva situācijā, kad bija jāizšķiras- aizstāvēt savu Dzimteni. “Daugavas Vanagu” vadītājs Andrejs Modris Mežmalis, visu mūžu dienējis ASV militāros spēkos, tagad uzvilcis Latvijas armijas formu un jūtas saistīts ar Latviju un Kalpaka brīvības cīņām. Darba dēļ nevarēja ierasties ES tiesnesis Egils Levits, bet viņš bija atsūtījis vēstuli, kurā pasākuma dalībniekus bija nosaucis par kalpakiešiem un izteicis atzinību. Savukārt politiķis Jānis Bordāns aicināja nestaigāt ar nodurtām galvām, bet justies lepniem par savu zemi Latviju. Profesore Ina Druviete kā galvenā žūrijas locekle izteicās atzinīgi par skolēnu prasmi saistīt vēsturi ar mūsdienām. Organizatori atvainojās jaunāko klašu skolēniem, ka drošības apsvērumu dēļ viņi uz Briseli nebrauks. Brauks tikai 5 vidusskolēni.

Annija Kliemane saņēma atzinības rakstu, diplomu un personīgu pateicību no ES deputātes Ineses Vaideres, kā arī daudz dāvanu no ES grupas.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.