Projektu darbi

23.aprīlī Skrundas vidusskolas 12.klasei notika projekta darbu aizstāvēšana. Skolēni prezentēja savus starpdisciplināros projektus, kas tika veidoti visa mācību gada garumā. Tos izvērtēja skolas vadība un projektā iesaistītie skolotāji. Sebastians Mihaļskis un Marta Koļesova izveidoja atpūtas krēslus no otrreiz izmantotiem materiāliem. Tos novietos skolas gaiteņos. Gerda Eida un Luca Marie Hoeppner strādāja pie zinātniski pētnieciskā darba, kurā veica pētījumu par askorbīnskābi jeb C vitamīnu ābolos. Katrīna Paula Pupura izveidoja dažādus mākslas darbus no nevajadzīgiem materiāliem, kuri tika izvietoti izstādē skolas aktu zālē. Patreiz darbus var apskatīt skolas bibliotēkā.

Informāciju sagatavoja Sebastians Mihaļskis un Luca Marie Hoeppner.

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.