Skrundas novada sacensības volejbolā

11.februārī Skrundas vidusskolas sporta zālē tika noskaidroti labākie novada skolu jaunie volejbolisti. Sacensības norisinājās starp nelicenzētiem spēlētājiem 7.-9.klašu grupā zēniem un meitenēm, kā arī divās vecuma grupās licenzētajiem sportistiem. Kopā piedalījās 91 dalībnieks no trim novada skolām.

Nelicenzēto dalībnieku grupā gan zēnu gan meiteņu konkurencē piedalījās 8 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Zēnu konkurencē uzvarēja Rudbāržu sanatorijas internātskolas komanda, aiz sevis atstājot divas Skrundas vidusskolas komandas. 2.vietā Sandis Freimanis, Emīls Rolavs, Kristers Šlakocins, 3.vietā Ingus Knopkens, Dāvis Lākutis, Sandijs Oļens. Meiteņu konkurencē pārākas bija Rudbāržu O.Kalpaka pamatskolas meiteņu 2.komanda, 2.vietā Eva Beļška, Madara Kupča, Marta Veita, 3.vietā Kārena Danenberga, Arta Kozjura, Alita Keviša.

Licenzētie volejbolisti sacentās divās vecuma grupās. Viskuplākais dalībnieku skaits bija jaunākajā grupā zēniem (8 komandas), kurā uzvaras laurus plūca Renārs Šeflers un Kristers Igors Bolsunovskis. Trim nākamajām komandām bija vienāds punktu skaits, bet pateicoties mazāk zaudētiem punktiem 2.vietā Niks Rožukalns un Rolands Folkheims, 3.vietā Toms Rožukalns un Rinalds Strazdiņš. Bez medaļas nācās palikt Ērikam Kricakam un Nikam Raineram Ādamsonam.

Vecākajā grupā piedalījās 5 komandas Spraigā cīņā uzvarēja Matīss Dzenis ar Valdi Vilbrantu, 2.vieta Artūram Jansonam un Akselam Heinrihsonam, trešie – Rudbāržu O.Kalpaka pamatskolas audzēkņi Jānis Andrejevs un Nils Alencevičs.

Licenzēto dalībnieču konkurencē jaunākajā grupā uzvarēja Ieva Zute, Ance Jegore, Laura Danenberga, 2.vietā Uva Eglīte, Arta Pole un Krista Baltgalve, 3.vietā Jolanta Sepanoviča, Keita Dziemida un Karīna Kaļķukalne.

Vecākajā grupā 1.vietā Rūta Linde, Agija Ankevica, 2.vietā Kintija Lāce un Agnese Grīnberga, 3.vietā Gunta Lankovska un Ariāna Freiberga.

Šis ieraksts tika publicēts Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.