Arhīvi pa dienām: 2014. gada 8. maijs

Mātes dienas koncerts

7.maijā mūsu skolēni kultūras namā sveica savas māmiņas ar koncertu. Viņi cerēja, ka skatītājiem zālē priekšnesumi patika.

Publicēts iekš Pasākumi | Komentēt

Sacerējuma konkursa noslēgums

30.aprīlī notika gadskārtējā Skrundas novada sacerējumu konkursa noslēgums. Tajā Skrundas novada izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte apbalvoja labākos sacerējumu rakstītājus. Pasākumu kuplināja aktrise Zane Daudziņa. Viņa ar skolēniem pārrunāja, kā mēģināt pārvarēt stresu pirms eksāmeniem, ieskaitēm, kā trenēt uzmanību, kā … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Konkursi | Komentēt

Uzņemšana 1.klasē

Publicēts iekš Vecākiem | Komentēt

Deju zibakcija

29.aprīlī atzīmējot Starptautisko Dejas dienu skolas līdzpārvalde organizēja zibakciju. Tajā visi skolēni sporta laukumā vienojās dejā. Kā tas notika, varat redzēt E.Mirbahas uzņemtajā video rullītī: http://youtu.be/BmXUnKFY4Oo un B.Eversas, E.Mirbahas foto.

Publicēts iekš Līdzpārvalde | Komentēt