2019./2020.mācību gadu paziņojam par atklātu!

4.septembrī Skrundas vidusskolas 6.b klase kopā ar diviem jauniem klases biedriem devās mācību ekskursijā. Vispirms ceļš veda uz Liepāju uz ZIIC jeb Zinātnes un izglītības inovāciju centru, kur stundas garumā apguvām programmēšanas iemaņas, veidojot katrs savu spēli Scratch programmā planšetēs. Iepazināmies arī ar dažādiem eksperimentiem un iemēģinājām sēdēt „uz naglām”. Tālāk mūs gaidīja piedzīvojumu parks Otaņķos „The Cave” ar fantastisku klases kolektīva saliedēšanas programmu, ko vadīja Juris un Katrīna. Pauzītēs malkojot tēju un uzkožot barankas, līdzpaņemtās pusdienas, diena pagāja tik ātri, ka pat īsti negribējās atvadīties no šīs vietas, kur tik daudz pozitīvisma. Noguruši un laimīgi atvadījāmies, apsolot pēc gadiem atgriezties! Tā kā Zinību dienā lietus izjauca plānus un klases bilde izpalika, tad nodarbību vadītājs Juris uzņēmās arī fotogrāfa lomu. Ar to 6.b mācību gadu paziņo par atklātu!

Informāciju sagatavoja 6.b klases audzinātāja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.