Arhīvi pa dienām: 2024. gada 27. maijs

8.a klases skolēnu mācību ekskursija

Skrundas vidusskolas 8.a klase 24.maijā devās pavasara ekskursijā uz Rīgu. Apmeklējām Anatomijas muzeju un baudījām kino. Lai izdevusies vasara!!! Informāciju sagatavoja klases audzinātāja Una Blūma.

Publicēts iekš Klašu aktivitātes | Komentāri ir izslēgti8.a klases skolēnu mācību ekskursija

7.a klases skolēnu dažādās ārpustundu aktivitātes

22.maijā 7.a klase devās ekskursijā uz Ventspili, kur apmeklēja piejūras parku, pēc tam baudīja ūdens priekus akvaparkā. 23.maijā pēc stundām devās nakts pārgājienā uz Jaunmuižas brīvdienu māju Vecvanagi. Aktivitātēs, sarunās jautri tika pavadīts vakars un nakts. Informāciju sagatavoja klases audzinātāja Irina Freimane.

Publicēts iekš Klašu aktivitātes | Komentāri ir izslēgti7.a klases skolēnu dažādās ārpustundu aktivitātes