3.klašu skolēnu ekskursija

13.decembrī 3.a un 3.b klases devās kopīgā mācību ekskursijā uz Rīgu.

Pirmais pieturas punkts – maizes ceptuve „Lāči”. Redzējām, kā gatavo maizes kukulīšus, kā tos cep, degustējām dažādas maizes šķirnes, paši no mīklas gatavojām cepumus. Maizes cepšana – interesants, smags un atbildīgs darbs!

Tālāk ceļš mūs veda uz atpūtas un atrakciju centru „Lido”. Tur kārtīgi atpūtāmies.

Pēc tam apmeklējām Dabas muzeju, kur gide mums novadīja interesantu nodarbību par dienu un nakti, gadalaikiem un dabas zonām. Nodarbība bija ļoti interesanta, izzinoša un aizraujoša, jo mums visiem bija jādarbojas.

Pēc nodarbības devāmies uz cirku, lai noskatītos izrādi. Redzējām dažādu dzīvnieku priekšnesumus. Mūs priecēja kamieļi, sunīši, zirgi, jūras lauvas, akrobāti, gaisa vingrotāji un klauns.

Mājās atgriezāmies mazliet noguruši, bet priecīgi, jo bijām daudz ko redzējuši, uzzinājuši un atpūtušies.

Paldies mūsu audzinātājām, vecākiem un šoferi Jurim par jauko Ziemassvētku dāvanu!

3.klašu audzinātājas Sarmīte Veita un Egita Kurme

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.