4.b klases skolēnu mācību ekskursija

24.novembrī, pateicoties Eiropas sociālā fonda projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” atbalstam, 4.b klase brauca bezmaksas ekskursijā uz Ventspili.

Ventspilī apmeklējām zinātnisko centru VIZIUM ekspozīciju zāli. Skolēni ar aizrautību varēja pārbaudīt savas prasmes, varēšanu un zināšanas, izmantojot dažādus interaktīvus un izglītojošus eksponātus. Izmantojot spēku, atjautību un veiklību pārliecināties par fizikas, matemātikas likumiem, kā arī gūt zināšanas ģeogrāfijā, anatomijā un astronomijā.

Zinātniskā centra apmeklējuma noslēgumā, spītējot lielam vējam un aukstumam, uzkāpām uz VIZIUM jumta – 30 m augstajā skatu platformā.

Paldies projektam par iespēju bērniem izbaudīt šo interesanto centru! Kaut šādu projektu būtu vairāk, kuri pierādītu, ka skolā iegūtās zināšanas var izmantot jeb tiek izmantotas ikdienas dzīvē!

Paldies skolas psiholoģei Vinetai Hildebrantei par līdzbraukšanu un atbalstu!

Informāciju sagatavoja klases audzinātāja Dace Trukšāne.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes, Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.