5.klašu skolēnu rudens ekskursija

Š.g. 24. oktobrī 5.b un 5.a klases skolēni devās ekskursijā. Maršruts bija šāds– Skrunda-Jaunpils-Saldus-Skrunda. Jaunpilī mēs devāmies uz pili, kur pārģērbāmies par mūkiem. Kad visi bija saģērbušies, sekoja pats interesantākais, pils apskatīšana. Mēs aplūkojām senās pils telpas, ieročus un gleznas. Visvairāk man patika, ka mani iecēla par karali, karalienes bija Līna un Ērika. Pēc tam apmeklējām „Saldus pārtikas kombinātu”, kur skatījāmies filmu par to, kā top konfekte „Gotiņa”. Redzējām arī ļoti veiklus pirkstiņus, kas iesaiņoja „Gotiņas”. Noslēgumā arī degustējām „Saldus pārtikas kombināta” produkciju.

Kārļa Dureikas teksts, Silvas Pētersones foto.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.