6.a klases ekskursija uz Ventspili

3.oktobrī 6.a klases skolēni bija ekskursijā uz Ventspili.  Sabīne Baltaviča stāsta:

Vispirms mēs bijām uz Lemberga hūti. Tur apskatījām dažādās atrakcijas, gaidījām instruktoru, kurš mums vadīja peintbolu. Kad viņš atbrauca, mums iedeva tērpus, kurus bija jāuzvelk, pirms devāmies uz peintbola laukumu. Daži šajos tērpos izskatījās ļoti smieklīgi. Kad visi bija gatavi, gājām uz peintbola laukumu. Tur mums iemācīja rīkoties ar pistoli, izdalīja ķiveres un cimdus. Katrā pistolē iekšā  bija 100 krāsainas bumbiņas.  Mūs sadalīja komandās un viss varēja sākties… Pēc 2 stundām visiem izbeidzās bumbiņas un bija jāiet atkal pārģērbties. Dažiem no bumbiņām bija zilumi.

Pēc peintbola mēs aizbraucām uz molu paēst. Kad paēdām, tad braucām uz akvaparku.  Nonākuši akvaparkā, mēs gājām pārģērbties, pēc tam iegājām dušās un tad gājām peldēties, šļūkt pa caurulēm, iet pirtī un darīt daudz ko citu interesantu.

Pirms devāmies mājup, piebraucām pie lielveikala. Iepirkāmies.

Šī ekskursija mums ļoti patika. Paldies skolotājai Maijai Muižarājai!

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.