6.b klases skolēnu mācību ekskursija

6.b klases mācību ekskursija sākās ar Zooloģiskā dārza apskati Rīgā. Saule spīdēja silti, un visi zvēri bija iznākuši izrādīt savus skaistos kažokus. Lamas nespļaudījās, žirafes grauza lapas no koku zariem, nīlzirgi plunčājās baseinā.Brīvi pa taciņām pastaigājās fazāni un pāvi. Daudzi dzīvnieki ir kārumnieki tāpat kā mēs.Viņi gaidīja, kad viņiem iedos kādu našķi, taču to nedrīkst darīt.Biļetes mums bija ar atlaidi, jo pagājušā rudenī lasījām ozolzīles un nodevām  Zoo. Fotografējāmies uz dažādu dārza skulptūru fona.
Pēc tam apskatījām Stūra māju, kura daudzus gadus ir bijusi kā bieds. Par lielāko nelaimi uzskatīja nokļūšanu tajā.  Tas tāpēc, ka parasti no tās ārā vairs netika. Skolotāja pastāstīja par šīs ēkas vēsturi, tad izgājām ārā, un Stūra mājas sētā virs galvas ieraudzījām lielu Latvijas karogu. Uzreiz palika labāk .
Tad  ieradāmies vakara izrādē Dailes teātrī. Jutām līdzi Pīteram Penam un ļaunajam Āķim- Gintam Grāvelim. Viņam tika mūsu līdzatvestais puķu pušķis no Skrundas. Teātris bija pilns ar skatītājiem. Tur bija apskatāma arī slavenā gleznotāja Leo Kokles gleznas.
Mājās atgriezāmies apmierināti un laimīgi. Paldies skolai par apmaksāto autobusu!

Kl.audz.Silva Pētersone

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.