6.b prot gatavot pankūkas no sirds …

Tā kā vispasaules pankūku diena un Valentīndiena ir svinamas  februārī, negribējām palikt bez svētkiem. Tāpēc 6.b klasē 13.februārī tapa klases pasākums ”Pankūka no sirds”. Pasākums sagādāja lielu gandarījumu, jo paši skolēni dekorēja telpu, plānoja konkursu, veidojot nolikumu un kritērijus žūrijas vērtēšanai gardākajai un sirsnīgākajai pankūkai. Vakara gaitā tapa pankūku mīklas daždažādas, pankūkas daudzveidīgās formās un dekorējumos, ar pildījumiem un bez. Receptēs iekļautas bija pat zosu olas un tētu dotie padomi.

Lai tiktu pie balvām, žūrija uzklausīja meistarus, apbrīnoja noformējumus un degustēja no tīras sirds gatavotus pankūku  šedevrus. Arī paši meistari vērtēja viens otru balsojot. Žūrija- Ainārs Zankovskis ar ilgāko degustatora pieredzi, Agita Dēvica  ar mājturības skolotājas zināšanām un Ināra Mikane ar pieredzi pankūku cepšanā, dabūja piepūst vaigus, lai izvērtētu un noteiktu vissirsnīgāko pankūku meistarus. Visas pankūkas bija tiešām šedevri, bet konkurss paliek konkurss, un laurus plūc Amanda un Daniela. Klases simpātijas tika Ievai un Sabīnei. Pēc svinīgās apbalvošanas vakars turpinājās ar spēlēm un dejām un sirsnīgo pankūku notiesāšanu. Paldies vecākiem par atbalstu mūsu trakajām idejām.

Informāciju sagatavoja 6.b klases audzinātāja Inese Pickaine

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.