8.b – īsti Latvijas patrioti

31.oktobrī 8.b klase devās aizraujošā ekskursijā uz Rīgu.

Ekskursija sākās kino “Citadele”, kur skatījāmies jauno versiju filmai “Trīs muskatieri”. Pēc tam ar kājām devāmies uz Vecrīgu, apskatījām Brīvības pieminekli un “Laimas pulksteni”. Vēlāk devāmies uz netālu esošo Latvijas Kara muzeju, kur gida pavadībā divu stundu garumā apguvām Latvijas kara vēsturi. Jutāmies noguruši, taču bijām priecīgi par jauniegūtajām zināšanām.

Vakara pusē devāmies vērot KHL hokeja spēli “Arēnā Rīga”. Kārtīgi atbalstījām savējos un spēlē uzvarējām. Visi bijām sajūsmā!

Liekas, ka visiem ekskursija patika! Mājās atgriezāmies vēlu un noguruši, taču priecīgi par izdevušos ekskursiju.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.