A.A.Milnam dzimšanas diena

P1260650

Angļu rakstniekam Alanam Aleksandram Milnam 18.janvārī bija 130.dzimšanas diena. Tam par godu skolas bibliotekāre janvāra mēnesī aicināja skolēnus un skolotājus atcerēties rakstnieka ievērojamāko darbu “Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Skolēni no 2.-6.klasei skolotāju rosināti zīmēja pēc grāmatas motīviem. Bibliotekāre  skolas zālē izveidoja šo zīmējumu izstādi.

26.janvārī notika  rakstnieka piemiņas pasākums 2.-5.klasēm. Tajā bibliotekāre skolēniem rādīja nelielu prezentāciju par A.A. Milnu. 5.a klases skolēni, kas mācās pie latviešu valodas skolotājas Silvas Pētersones, uzstājās ar  iestudētu nelielu teātra uzvedumu “Vinnija Pūks un viņa draugi. Ēzelīša Ī-ā dzimšanas diena”. Vēl visi kopā padziedāja.


Šim

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.