Apliecinājums

Skola saņēmusi apliecinājumu par dalību Starptautiskā izglītības sasniegumu novērtēšanas asociācijas (IEA) Starptautiskajā Matemātikas un dabaszinātņu izglītības attīstības tendenču pētījumā 4.klasēm (TIMSS 2023). TIMSS 2023 ir astotais pētījums, kas ļauj sekot līdzi skolēnu sasniegumu tendencēm. Vairāk nekā 60 valstis piedalās TIMSS 2023 pētījumā. Latvija ir viena no valstīm, kas piedalās šajā nozīmīgajā projektā. Latvijā ir izveidota pētījuma skolu izlase, tai skaitā arī iekļauta Skrundas vidusskola. Pētījumā piedalījās 2022./2023.m.g. pavasarī 4.b klases skolēni, matemātikas un dabaszinību pedagogi. Paldies par dalību gan skolēniem, gan pedagogiem , gan skolēnu vecākiem!

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.