Apsveicam

geometrija

1.aprīlī Skrundas vidusskolā notika Starpnovadu ģeometrijas olimpiāde 8.klasēm, kurā piedalījās 11 komandas no Skrundas vidusskolas, Rubas pamatskolas, Saldus pamatskolas, Saldus 1.vidusskolas un Saldus 2.vidusskolas.1.daļā skolēni pildīja testu individuāli, bet 2.un 3.daļā risināja praktiskus uzdevumus ģeometrijā.

1.vietu ieguva Skrundas vidusskolas komanda “AHA”, 2.vieta Saldus vidusskolas komandai “Krustnaglņas”, 3.vieta Rubas pamatskolas komandai “Spicīši”, bet atzinība Saldus 2.vidusskolas komandai “Blenderis”.

Olimpiādi organizēja un vadīja Skrundas vidusskolas matemātikas skolotājas Inguna Bloka, Una Ziņģe, Signe Grīnberga.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.