Apsveicam

Slide10  Slide1Davis_Storkis

2015.gads Latvijā ir pasludināts par Raiņa un Aspazijas gadu. Pavasarī tika izsludināts Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas organizēts Aspazijas un Raiņa skolēnu jaunrades konkurss, veltīts dzejnieku 150.dzimšanas dienai un LVLSA 20 gadu jubilejai. Tajā piedalījās arī mūsu skolas skolēni. Darba uzdevums- jāraksta apsveikums Aspazijai jubilejā, un to varēja rakstīt prozā vai komponēt mūziku dzejolim. Darbi tika aizsūtīti uz Rīgu, kur tos vērtēja ļoti kompetenta žūrija.
Uzaicinājumu ierasties uz laureātu apbalvošanas ceremoniju 26.novembrī Rīgā, Latviešu biedrības namā, saņēma Dāvis Storķis (6.a klase) un viņa skolotāja Silva Pētersone, kā arī skolotāja Inese Bartuševica, jo ilggadīgi aktīvi darbojas skolotāju asociācijā.
Dāvis bija komponējis Aspazijas dzejoli un saņēma apbalvojumu par 3.vietu 5.-6.klašu grupā. Muzikālos darbus konkursā vērtēja Ints Teterovskis, Guntars Račs, Mārtiņš Ruskis.
26.novembrī Latviešu biedrības nama Baltajā zālē pulcējās IZM pārstāvji, VISC vadītāji un skolēni, skolotāji no visas Latvijas. No apsveikumiem un muzikālajiem skaņdarbiem bija izveidota koncertprogramma kā emocionāls noslēgums skolu jaunatnes un viņu pedagogu ieguldījumam Aspazijas un Raiņa personības lieluma un viņu mākslas izpratnē un popularizēšanā. Uzstājās arī Mārtiņš Ruskis.

Slide15

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.