Apsveicam

6

Skrundas vidusskolas komanda “Kasiopeja” (kapteinis Harijs Pēteris Broks, Rinalds Strazdiņš, Rojs Sergejevs, Samanta Seņko, Ance Timbare/Annija Kliemane) Latvenergo erudīcijas konkursa finālā starp 211 skolu komandām ieguva 4.vietu. Varam lepoties, ka skrundenieki pēdējos 2 gadus ir spēcīgākā Kurzemes komanda. Kā teikts Eksperimenta Twitter komentārā: “Startēt finālā 2x pēc kārtas var tikai ar spēcīgiem prātiem un lielu apņēmību.”
Šiem panākumiem pamatā ir labs komandas darbs un ilgstoša darbošanās, veicot eksperimentus, risinot uzdevumus, kuri dažkārt ietvēra pat vidusskolas fizikas tēmas.
Fināla uzdevumā par raķetes konstruēšanu “Kasiopeja” demonstrēja pārliecinošu sniegumu, virtuozi darbojoties ar skrūvgriežiem- izpildot uzdevumu visātrāk.
Man bija patīkami strādāt kopā ar tik radošiem un zinātgribošiem jauniešiem.
Paldies mūsu uzticīgajiem līdzjutējiem un vecākiem par atbalstu un sapratni!
Komandas skolotāja – konsultante Kristīne Hartmane.

kaspars-filips-dobrovolskis-kafido-com-140_jaunskaspars-filips-dobrovolskis-kafido-com-139_jaunskaspars-filips-dobrovolskis-kafido-com-20_jaunskaspars-filips-dobrovolskis-kafido-com-87_jauns05 (4)9

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.